^Powrót na górę

Stowarzyszenie Sympatyków
i Przyjaciół Szkoły
Podstawowej nr 1 w Sanoku

mod

www.sympatycysp1.sanok.pl

Stowarzyszenie

Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 to organizacja pożytku publicznego

KRS: 0000342345

Kontakt

Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół
Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku

 

Aleja Szwajcarii 5
38-500 Sanok

tel/fax: 134633492
e-mail: stsp1sanok@poczta.onet.pl

Turnieje Rodzinne

XVII. Turniej Rodzinny

3.06.2017 r. odbył się kolejny XVII. Turniej Rodzinny zorganizowany przez Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku. W turnieju startowali w nim uczniowie z klas 0 – III wraz z rodzicami lub innymi dorosłymi członkami rodziny.

Turniej prowadził pan Roman Lechoszest, który był również sędzią głównym zawodów. Sędziami pomocniczymi byli panowie Dariusz Fineczko i Marek Drwięga. Punktację prowadziły panie Anna Kusior i Dorota Pawlik. Obsługa fotograficzna pani Henryka Komenda.

Imprezę rozpoczął prezes Stowarzyszenia pan Roman Lechoszest oraz pani wiceprezes Małgorzata Stepek, którzy powitali uczestników i życzyli wszystkim wspaniałej zabawy.

Czytaj więcej...

XVI Turniej Rodzinny

3.12.2016 r. odbył się kolejny XVI Turniej Rodzinny zorganizowany przez Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku. W turnieju startowali w nim uczniowie z klas I – III wraz z rodzicami lub innymi dorosłymi członkami rodziny.

Najliczniejszą grupę stanowili uczniowie klas drugich – 15. zespołów, klasy pierwsze - 8. zespołów a klasy trzecie - 12. zespołów. Turniej prowadził pan Roman Lechoszest, który był również sędzią głównym zawodów. Sędziami pomocniczymi byli panowie Dariusz Fineczko, Wiesław Uczeń i Paweł Petryłka. Punktację prowadziły panie Anna Kusior i Dorota Pawlik. Obsługa fotograficzna pani Henryka Komenda.

Czytaj więcej...

XV Turniej Rodzinny - sprawozdanie

4.06.2016 r. odbył się kolejny XV Turniej Rodzinny zorganizowany przez Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku. W turnieju startowali w nim uczniowie z klas I – III wraz z rodzicami lub innymi dorosłymi członkami rodziny.

Najliczniejszą grupę stanowili uczniowie klas pierwszych – 19. zespołów, klasy drugie - 10. zespołów a klasy trzecie - 8. zespołów. Turniej prowadził pan Roman Lechoszest, który był również sędzią głównym zawodów. Sędziami pomocniczymi byli panowie Dariusz Fineczko i Wiesław Uczeń. Punktację prowadziły panie Anna Kusior i Dorota Pawlik. Obsługa fotograficzna pani Henryka Komenda.

Czytaj więcej...

XIV Mikołajkowy Turniej Rodzinny

5 grudnia odbył się kolejny XIV Turniej Rodzinny zorganizowany przez Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku. Był to turniej Mikołajkowy, startowali w nim uczniowie z klas I – III wraz z rodzicami lub innymi dorosłymi członkami rodziny.

Najliczniejszą grupę stanowili uczniowie klas pierwszych – 22. zespoły – M.Uczeń, U.Kurzeja, J.Czwerenko, Z.Łagodzic, M.Kukla, I.Kosturska, Z.Jaruga, M.Mikołajek, M.Piecuch, M.Styś, Z.Krok, K.Wolan, B.Szarzyńska, J.Krzanowska, Ł.Lemko, Sz.Pytlowany, Ł.Gocko, M.Posadzki, K.Kordys, N.Pietrusa, P.Romaniak, F.Gaworecki, P.Nanio.

Czytaj więcej...

XIII Turniej Rodzinny

Dzisiejszy dzień powitał nas pięknym słońcem i dzięki temu organizatorzy i uczestnicy mogli spotkać się i rywalizować w XIII Turnieju Rodzinnym na Orliku przy naszej szkole. Organizatorem Turnieju podobnie jak poprzednich było Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanok oraz Szkoła Podstawowa nr 1.

Czytaj więcej...

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2013. Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku.  All Rights Reserved.