^Powrót na górę

Stowarzyszenie Sympatyków
i Przyjaciół Szkoły
Podstawowej nr 1 w Sanoku

mod

www.sympatycysp1.sanok.pl

Stowarzyszenie

Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 to organizacja pożytku publicznego

KRS: 0000342345

Kontakt

Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół
Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku

 

Aleja Szwajcarii 5
38-500 Sanok

tel/fax: 134633492
e-mail: stsp1sanok@poczta.onet.pl

Turnieje Rodzinne

XIX. Turniej Rodzinny

9 czerwca odbył się XIX. Turniej Rodzinny zorganizowany przez Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku. W turniej rywalizowali uczniowie z klas 0 – III – łącznie 26. zespołów.

Turniej prowadził pan Roman Lechoszest - prezes Stowarzyszenia, który był jednocześnie głównym sędzią zawodów, wspomagany przez Wiesława Ucznia, Dariusza Fineczko i Marka Drwięgę. Punktację prowadziły panie Anna Kusior i Dorota Pawlik.

Imprezę rozpoczął pan prezes, który powitał wszystkich uczestników i życzył wspaniałej zabawy, ponadto podziękował długoletniej wiceprezes pani Małgorzacie Stepek za pracę w Stowarzyszeniu.

Podobnie jak w poprzednich turniejach w konkurencjach startowały dwuosobowe zespoły (rodzic i dziecko). Po rozdaniu numerów startowych, przeprowadzona została tradycyjna rozgrzewka, którą poprowadził pan Wiesław Broński - Uczeń. Po rozgrzewce odbyła się pierwsza konkurencja – „strącanie przedmiotów”. Druga konkurencja to „noszenie naleśników”. W trzeciej konkurencji trzeba było uporać się z „przerzucaniem przedmiotów”, a w czwartej sprawnym ubieranie dziecka.

Po przeprowadzeniu wszystkich konkurencji wyniki przedstawiają się następująco:

Klasy 0

I miejsce – Martynka Posadzka,

Klasy I

I miejsce – Mazal Laura ,

II miejsce – Moskała Piotr ,

III miejsce – Alicja Kukla, Skubiński Michał

Klasy II

I miejsce – Chorążak Milena,

II miejsce - Kiczorowski Karol

III miejsce - Gunia Lilianna

Klasy III

I miejsce – Kamila Wolan,

II miejsce – Krok Zuzanna,

III miejsce – Szarzyńska Bianka.

Na zakończenie turnieju głos zabrała pani dyrektor Lidia Mackiewicz - Adamska, która podziękowała za organizację udanej sobotniej imprezy.

Wszyscy uczestniczący w zawodach otrzymali czekoladę aby zregenerować siły, a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach nagrody rzeczowe.

Fundatoram nagród było Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku,

Turniej przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego Roman Lechoszest,Wiesław Broński - Uczeń, Dariusz Fineczko, Mark Drwięga, Anna Kusior i Dorota Pawlik, wiceprezes Stowarzyszenia Agnieszka Zarzyczna - Tomczuk i sekretarz Stowarzyszenia Henryka Komenda.

Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji spotkania bardzo dziękujemy.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2013. Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku.  All Rights Reserved.