^Powrót na górę

Stowarzyszenie Sympatyków
i Przyjaciół Szkoły
Podstawowej nr 1 w Sanoku

mod

www.sympatycysp1.sanok.pl

Stowarzyszenie

Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 to organizacja pożytku publicznego

KRS: 0000342345

Kontakt

Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół
Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku

 

Aleja Szwajcarii 5
38-500 Sanok

tel/fax: 134633492
e-mail: stsp1sanok@poczta.onet.pl

Turnieje Rodzinne

XX. Mikołajkowy Turniej Rodzinny

15 grudnia odbył się kolejny XX. Mikołajkowy Turniej Rodzinny zorganizowany przez Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku. W Turnieju rywalizowali uczniowie z klas I – III – łącznie 23. zespoły.

Turniej prowadził pan Roman Lechoszest - prezes Stowarzyszenia, który był jednocześnie głównym sędzią zawodów, wspomagany przez Wiesława Ucznia, i Dariusza Fineczko. Punktację prowadziły panie Anna Kusior, Dorota Pawlik i Katarzyna Chowaniec. Imprezę rozpoczął pan prezes Stowarzyszenia, który powitał wszystkich uczestników i życzył wszystkim wspaniałej zabawy.

Podobnie jak w poprzednich turniejach w konkurencjach startowały dwuosobowe zespoły (rodzic i dziecko). Po rozdaniu numerów startowych, przeprowadzona została tradycyjna rozgrzewka, którą poprowadził pan Roman Lechoszest. Po rozgrzewce odbyła się pierwsza konkurencja – zakupy. Druga konkurencja to zamiana piłek, która zawodnikom sprawiła dużo trudności. Następnie trzeba było wykazać się dużą sprawnością w czasie skoków z piłkami, a na zakończenie umiejętnością w przenoszenia jajka na łyżce i pokonaniu toru przeszkód, czyli wyścig kelnerów.

Po przeprowadzeniu wszystkich konkurencji wyniki przedstawiają się następująco:

Klasy I

I miejsce – Julia Kołodziejczyk

II miejsce – Martynka Posadzka, Jan Czopor

III miejsce – Natalia Kmiecińska,

Klasy II

I miejsce – Filip Wańcowiat,

II miejsce – Łukasz Mateja,

III miejsce – Laura Mazal,

Klasy III

I miejsce – Lilinna Gunia

II miejsce - Maksymilian Rajchel,

III miejsce – Nikola Gaworecki.

Na zakończenie turnieju głos zabrała pani dyrektor Lidia Mackiewicz - Adamska, która podziękowała za organizację udanej sobotniej imprezy. Wszyscy uczestniczący w zawodach otrzymali czekoladę od Św. Mikołaja, a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach nagrody rzeczowe.

Fundatorem nagród było Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku.

Turniej przygotowali: Roman Lechoszest, Wiesław Uczeń, Dariusz Fineczko. Anna Kusior, Dorota Pawlik i Katarzyna Chowanie, Henryka Komenda i Agnieszka Zarzyczna - Tomczuk. Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji spotkania bardzo dziękujemy.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2013. Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku.  All Rights Reserved.